Dodany: 2018-02-27 11:26:10
 

Presja u sportowców

Jesteś sportowcem i ćwiczysz wiele godzin dziennie, jednak Twoje wyniki nie są adekwatne do wysiłku włożonego w treningi? Warto zastanowić się nad przyczyną takiej sytuacji.

Czasami wybitni sportowcy nie osiągają swoich maksymalnych możliwości, ponieważ czują zbyt dużą presję. Stres podczas zawodów może zniweczyć całą naszą wielomiesięczną pracę, w którą włożyliśmy serce. Dlatego coraz popularniejsze stają się wizyty u psycholog Wadowice. Niekiedy całe drużyny korzystają z pomocy specjalisty, który nie tylko uczy jak radzić sobie ze stresem oraz wyciszyć się przed zawodami, ale również potrafi motywować zawodników i pracuje nad polepszeniem komunikacji w zespole. Psycholog sportowy zajmuje się również przypadkami osób, które w wyniku odniesionych kontuzji mają przerwę w treningach.

Brak możliwości ćwiczenia i doskonalenia umiejętności, a także omijanie kolejnych terminów ważnych zawodów są dla każdego ambitnego zawodnika czymś ogromnie frustrującym. Stąd na pomoc przychodzi psycholog Wadowice, który pomaga takiej osobie odnaleźć się w nowej sytuacji i uczy jak łagodnie przejść przez proces rekonwalescencji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Presja u sportowców
Nick: