Dodany: 2018-02-27 11:27:37
 

W razie wypadku

Osoba, która poważnie ucierpiała podczas wypadku i w związku z nim utraciła władzę w nogach, to bardzo trudny przypadek dla każdego psycholog Wadowice. Nierzadko tacy pacjenci na początku terapii są ogromnie rozżaleni, nie potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji i jej zaakceptować.

Szczególnie na początku ważna jest pomoc specjalisty, aby fachowo zajął się osobą niepełnosprawną i nauczył ją na nowo cieszyć się życiem. Czasami droga do odzyskania dobrego samopoczucia i satysfakcji z życia jest bardzo wyboista. Podczas terapii są wzloty i upadki, pacjenci różnie reagują na zmiany zachodzące w ich życiu. W niektórych przypadkach do tragedii związanej z unieruchomieniem dochodzi również odwrócenie się od pacjenta znajomych, utrata kontaktu z osobami, które do tej pory traktował jako przyjaciół.

Co dodatkowo wprowadza go w stany depresyjne i może powodować załamanie oraz rezygnację z walki o powrót do normalności. Psycholog Wadowice musi mieć odpowiednie podejście do chorego i tak z nim rozmawiać, aby te zmiany nie przerażały go i zaczęły wydawać się mu mniej straszne niż sądził na początku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W razie wypadku
Nick: