Dodany: 2018-02-27 11:30:34
 

Anoreksja

Anoreksja, to zaburzenie, które jest ogromnie niebezpieczne i w wielu przypadkach doprowadza do śmierci młodych dziewcząt, choć nie tylko ich. Również dorosłe kobiety, wydawałoby się, że bardziej świadome, ale one także ulegają wpływom okładek kolorowych magazynów przedstawiających zafałszowany obraz ludzkiego ciała.

Jak pomóc osobie cierpiącej na anoreksje? Warto zabrać ją do psycholog Wadowice, gdzie z pewnością otrzyma jak najbardziej fachową pomoc. Jeśli wystarczy niestacjonarna terapia indywidualna, to nie trzeba będzie korzystać z usług prywatnych ośrodków, w których pacjenci są pod stałą, całodobową kontrolą psycholog Wadowice oraz pozostałego personelu medycznego. W przypadku anoreksji czy bulimii zazwyczaj wspomina się głównie o dziewczętach, jednak należy zwrócić uwagę na to, że również chłopcy i mężczyźni mogą paść ofiarą tych zaburzeń.

Jako bliscy powinniśmy natychmiast reagować i nie bagatelizować pierwszych symptomów, ponieważ anoreksja bardzo szybko doprowadza do wyniszczenia organizmu i nieodwracalnych zmian..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anoreksja
Nick: