Dodany: 2018-02-27 11:39:07
 

Kto potrzebuje pomocy?

Wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy psycholog Andrychów nie udaje się do specjalisty. Jakie są tego przyczyny? Po pierwsze, wstydzimy się przyznać, że mamy problemy, z którymi sami nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Po drugie, przerażają nas ceny usług. Psychologowie, prawnicy czy adwokaci, to zawody kojarzone z bardzo dobrym zarobkiem, a co za tym idzie wysokimi stawkami za usługi.

Jednak zanim zrezygnujemy z koniecznej pomocy, powinniśmy choć spróbować zorientować się na rynku i dowiedzieć się jakie ceny są zazwyczaj proponowane. Jeśli chodzi o wspomnianego już psycholog Andrychów koszty jakie poniesiemy za terapię indywidualną, trwającą pięćdziesiąt minut, to orientacyjnie około sto dwadzieścia złotych. Stawka dla par jest prawie dwa razy większa, ale też weźmy pod uwagę, że w konsultacjach uczestniczą dwie osoby.

Jeśli po pierwszej wizycie psycholog zaleci nam terapię grupową, to za dwu godzinną sesję zapłacimy około osiemdziesiąt złotych. Jak widać ceny są dość wysokie, ale też wszystko zależy od tego do jakiego gabinetu trafimy i jak długo będzie przebiegać terapia. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto potrzebuje pomocy?
Nick: