Dodany: 2018-02-27 11:47:35
 

Ile kosztuje wizyta prywatna?

Jakich kosztów musimy się spodziewać, jeśli chcemy korzystać z pomocy psycholog Andrychów? Wszystko zależy od tego jaka forma terapii została dla nas dopasowana. Drożej zapłacimy za konsultacje indywidualne niż za uczestnictwo w terapii grupowej.

Skuteczność obu metod zależy oczywiście od pacjenta i złożoności problemu z jakim się zmaga. Możemy też udać się do psycholog Andrychów całą rodziną, albo ze współmałżonkiem. Terapia rodzinna i małżeńska, to koszt około dwustu złotych za godzinę konsultacji. Cotygodniowe wizyty u specjalisty mogą obciążyć domowy budżet, jednak warto zainwestować w swoje zdrowie psychiczne, ponieważ bagatelizowanie problemów i zamiatanie ich pod dywan może doprowadzić do rozpadu rodziny, depresji czy prób samobójczych.

Psycholog Andrychów wcale nie ustala wygórowanych stawek za swoje usługi, aby świadczyć je na najwyższym poziomie musi się ciągle dokształcać i dbać o rozwój swoich kompetencji, a wszystkie szkolenia czy sympozja kosztują spore kwoty. Ważna jest także superwizja, którą psychologowie powinni przechodzić regularnie, aby chronić siebie i swoich pacjentów.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje wizyta prywatna?
Nick: