Dodany: 2018-02-27 11:48:49
 

Konflikt w rodzinie

Jeśli w twojej rodzinie pojawił się konflikt, którego sami nie potraficie rozwiązać, to pozostaje udać się do specjalisty, który spróbuje poprzez mediacje załagodzić problem istniejący między Wami.

Najczęściej mediatorami są psycholodzy, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i szeroką wiedzę umożliwiającą im działanie w tej dziedzinie. Jakie sprawy możemy rozwiązać dzięki polubownym pertraktacjom z udziałem psycholog Andrychów? Kiedy rozstajemy się ze współmałżonkiem, jest to bardzo traumatyczne przeżycie, które powoduje ogromny stres. Jeśli do tego dochodzi spór o opiekę nad dziećmi czy podział majątku, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. W takich sytuacjach trzeba uważać, aby nie skrzywdzić siebie oraz innych członków rodziny bezsensownymi przepychankami w sądzie oraz wzajemnymi oskarżeniami. W przypadku, gdy dzieci muszą patrzeć na rozstanie rodziców, najlepiej skorzystać z usług psycholog Andrychów jako mediatora, ponieważ taka tragedia może być ponad siły młodego człowieka,

Mediacje mogą oszczędzić dodatkowego stresu zarówno współmałżonkom, jak i ich potomstwu. Być może wspólnie razem z byłym partnerem i psychologiem wypracujecie odpowiednie rozwiązania, które zadowolą wszystkie strony i nie będą nikogo krzywdzić. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Konflikt w rodzinie
Nick: