Dodany: 2018-02-27 11:52:00
 

Leki i suplementy diety

W dzisiejszych czasach dostęp do leków i suplementów diety jest niezwykle powszechny. Nie mamy problemu z zakupieniem dużych ilości leków przeciwbólowych nawet w zwykłym, osiedlowym sklepiku.

Dlatego ludzie coraz częściej wpadają w niebezpieczny nałóg jakim jest lekomania. Jedynym sposobem w jaki możemy pokonać uzależnienie jest pomoc psycholog Andrychów. Podczas terapii indywidualnej nauczymy się jak radzić sobie z emocjami i jak rozwiązywać problemy bez uciekania się do nadużywania leków. Środki farmaceutyczne są niezwykle niebezpieczne. W dużych ilościach działają jak trucizna i powodują nieodwracalne zmiany w organizmie człowieka. Zniszczona wątroba czy nerki, to tylko dwa przykłady najbardziej obciążonych narządów. Leki będą również negatywnie wpływać na mózg, poprzez niszczenie komórek nerwowych, które nie są w stanie się odbudować.

Zadanie psycholog Andrychów jest wyprowadzenie pacjenta ze szponów nałogu, jednak należy pamiętać, że nawet długotrwałą terapia nie zagwarantuje nam sukcesu, jeśli sam chory nie będzie chciał dokonać zmiany w swoim życiu.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leki i suplementy diety
Nick: