Dodany: 2018-05-21 12:35:35
 

Zaburzenia na tle seksualnym

Zaburzenia na tle seksualnym mogą zrujnować nawet wieloletnie małżeństwa. Niekiedy w wyniku różnych życiowych zdarzeń ludzie reagują na swój sposób i ich stosunek do spraw intymnych ulega diametralnej zmianie.

Mimo wszystko nie warto z tego powodu od razu wnosić pozwu rozwodowego. Dajcie sobie szansę i udajcie się na wizytę do klinika psychiatrii. Specjalista po pierwszej konsultacji zadecyduje czy skuteczniejsza będzie terapia indywidualna czy w parze. Jeśli nie do końca wierzycie, że takie rozwiązanie może Wam pomóc, to mimo wszystko spróbujcie. Nawet gdy poniesiecie porażkę i okaże się, że pewne zaburzenia są nieuleczalne, to będziecie mogli sobie powiedzieć, że zrobiliście wszystko by uratować małżeństwo.

Klinika psychiatrii nigdy nie gwarantuje pacjentom, że uda się im wrócić do normalnego funkcjonowania, ponieważ niektóre schorzenia są niezwykle złożone i można jedynie łagodzić ich objawy. Jeśli partner nie zaakceptuje takiego stanu rzeczy, to faktycznie najlepszym wyjściem jest w takim wypadku rozstanie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zaburzenia na tle seksualnym
Nick: