Dodany: 2018-05-21 12:39:22
 

Cena konsultacji psychiatrycznej

Cena jednej konsultacji psychiatrycznej, która trwa do godziny kosztuje około stu złotych, choć jest to cena orientacyjna, gdyż zazwyczaj psychiatrzy indywidualnie wyceniają daną wizytę.

Koszt każdej następnej konsultacji jest już nieco niższy. Jeśli chcemy, aby efekty terapii były szybkie, ale jednocześnie trwałe, to musimy skorzystać z więcej niż jednej wizyty w tygodniu. Oczywiście można również wybrać opcję jaką jest prywatna klinika psychiatrii, gdzie płaci się za dobę pobytu, a w koszt wliczony jest nocleg wraz z całą terapią. Za dodatkową opłatą można w takim miejscu skorzystać z opcji, które mają za zadanie zwiększyć skuteczność procesu leczenia, są to na przykład masaże relaksacyjne, albo zajęcia na basenie. Niekiedy w klinika psychiatrii możemy bardziej poczuć się jak na wakacjach niż jak w szpitalu.

To wszystko dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz świetnym pomieszczeniom, które mają pozytywnie wpływać na terapię pacjentów. Jeśli nie stać Cię na uiszczenie opłaty za całość leczenia za jednym razem, to wybierz klinikę, która daje możliwość rozłożenia płatności na raty. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cena konsultacji psychiatrycznej
Nick: