Dodany: 2018-06-15 10:43:04
 

Problemy nastolatków

Nastolatki, które głodzą się po to, aby wyglądać jak słynne gwiazdy z ich ulubionych seriali, to wcale nie marginalny problem. Wręcz przeciwnie co roku kolejne setki, a nawet tysiące młodych kobiet wpada w pułapkę idealnego wyglądu. Dla niektórych ta historia kończy się tragicznie, jednak dla wielu jest szansa jeśli tylko w odpowiednim momencie skorzystają z psychoterapia Szczecin.

Może się to wydawać dość radykalnym wyjściem z sytuacji, ale tak naprawdę tylko pomoc specjalisty, który posiada doświadczenie w leczeniu podobnych przypadków, może dać pozytywny efekt. Niekiedy potrzebne jest zamknięcie danej osoby w ośrodku, odseparowanie jej od dotychczasowego środowiska, a także kontrolowanie jej zachowania dwadzieścia cztery godziny na dobę. By dziewczyna wyleczyła się z anoreksji czy bulimii musi zacząć normalnie jeść, ale to wcale nie jest takie proste, a wiele chorych znajduje sposoby, aby oszukać bliskich i udawać, że spożywają jedzenie, a potem okazuje się, że gdzieś je chowały, albo wywoływały wymioty.

Podczas psychoterapia Szczecin specjalista będzie próbował wyeliminować takie zachowania, aby młoda kobieta mogła zacząć normalnie funkcjonować. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Problemy nastolatków
Nick: