Dodany: 2018-06-15 10:47:01
 

W przypadku rozwodu

Rozwód wiąże się z tyloma negatywnymi emocjami i stresem, że nic dziwnego iż wiele osób po takim doświadczeniu korzysta z psychoterapia Szczecin. Niekiedy pary rozstają się polubownie, bez sporów i nie odbija się to negatywnie na zdrowiu partnerów.

Jednak w większości przypadków w grę wchodzi zdrada, rozczarowanie, kłótnie oraz wzajemne pretensje. W takiej sytuacji oboje małżonków, albo tylko jedno z nich bardzo cierpi, a to może doprowadzić do depresji czy nerwicy. Każdy kto przechodzi bardzo trudny okres w życiu i czuje, że nie radzi sobie z towarzyszącymi mu emocjami powinien zapisać się na psychoterapia Szczecin. Poczucie odrzucenia może być wręcz obezwładniające i niekiedy uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie.

Kiedy zostaliśmy zdradzeni ciągle zastanawiamy się gdzie popełniliśmy błąd, szukamy przyczyny zaistniałej sytuacji, co może stać się obsesją i prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowia psychicznego. Absolutnie nie powinniśmy wstydzić się tego, że potrzebujemy pomocy psychologa, ponieważ jest takim specjalistom jak każdy inny. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu W przypadku rozwodu
Nick: