Dodany: 2018-06-15 10:48:31
 

Mobbing w pracy

Mobbing w pracy jest oczywiście absolutnie zakazany i żaden szanujący się pracodawca nie powinien stosować go wobec swoich podwładnych. Jeśli mimo to padłeś ofiarą mobbingu, to po pierwsze powinieneś to zgłosić i jak najszybciej uwolnić się od despotycznego szefa.

Mimo to wiele osób tkwi na danym stanowisku pracy mimo nieprawidłowych relacji z pracodawcą, a to oczywiście negatywnie odbija się na ich zdrowiu. Niekiedy mobbing może doprowadzić do załamania nerwowego i konieczności udania się na psychoterapia Szczecin. Nie powinno dochodzić do takich sytuacji, ale osoba, która nie może pozwolić sobie na utratę pracy, często przez wiele lat znosi karygodne zachowanie pracodawcy, ponieważ boi się, że kiedy cokolwiek zgłosi, to straci pracę i jedyne źródło utrzymania dla całej rodziny.

Oczywiście taka sytuacja nie może trwać w nieskończoność i ostatecznie wiele przypadków kończy się wspomnianą wcześniej psychoterapia Szczecin. Nie powinno tak być i należy zgłaszać takie sprawy na policję, aby pracodawcy nie czuli się bezkarni.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mobbing w pracy
Nick: