Dodany: 2018-07-10 12:26:55
 

Codzienne napięcia

W dzisiejszym świecie nie sposób uciec od pojawiających się napięć. W pracy, na uczelni, coraz częściej w szkołach - i to nie tylko wśród maturzystów, także wśród „zwykłych” uczniów.

Jesteśmy zewsząd atakowani stresującymi bodźcami, które powodują stan nieustannego napięcia i chęci ucieczki od tego wszystkiego w Bieszczady… Nasza psychika jest często przygniatana wieloma problemami, z którymi nie musieli mierzyć się nasi rodzice czy dziadkowie, jak na przykład psująca się elektronika, niepozwalająca wykonać w terminie pracy, albo coraz większa presja kładziona w miejscach pracy na efektywność, „proaktywność” pracowników. psycholog ursus coraz częściej staje się niezbędnym elementem naszego psychicznego „krajobrazu”.

Choć sposobów radzenia sobie ze stresem i napięciem jest bardzo wiele, mnóstwo osób albo nie potrafi ich właściwie wykorzystać, albo jest w pewnym sensie „odporne” psychicznie na działanie dobroczynnych środków. Psycholog Ursus pomoże kompleksowo uporać się z pojawiającymi się problemami i zniwelować już istniejące..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Codzienne napięcia
Nick: