Dodany: 2018-07-10 12:27:43
 

Napięcia psychologiczne

Napięcia psychologiczne można łagodzić na wiele sposobów. Niektórzy zaczynają od razu od różnej maści używek, z których najmniej „nielegalne” są obecnie papierosy, lecz nie wszyscy na samym początku sięgają po tak twarde rozwiązania.

Mamy przecież do dyspozycji całe mnóstwo środków, począwszy od uspokajających herbatek i innych przyjmowanych do organizmu substancji leczniczych, a skończywszy na adopcji kilku kotów. Są także osoby, które minimalizują napięcie nerwowe u samego źródła, unikając wszelkich elementów, które mogłyby wywołać stres – jednak na dłuższą metę taka taktyka może dać odwrotny efekt, jeśli na przykład zaczniemy unikać wykonywania swoich szkolnych, domowych czy pracowniczych obowiązków.

psycholog ursus jest kolejnym ze sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Konsultacje z psycholog Ursus mogą polegać na zajmowaniu się już istniejącym problemem, terapii uzależnień albo zapobieganiu pojawianiu się zaburzeń psychicznych związanych ze stresem lub bezpośrednio z niego wynikających..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Napięcia psychologiczne
Nick: