Dodany: 2018-07-10 12:32:34
 

W codziennym zabieganiu

W codziennym zabieganiu bardzo często jesteśmy tak zajęci sprawami zewnętrznymi, swoimi oraz cudzymi (zwłaszcza naszego szefa…), że zapominamy o zajęciu się wnętrzem naszego organizmu i umysłu.

Choroby somatyczne to tylko wierzchołek góry lodowej wobec tego, co z naszym życiem potrafią zrobić choroby psychiczne. Można przecież być niebywale zdrowym, jednak cierpieć na chorobę uniemożliwiającą zupełnie korzystanie z tego zdrowia i funkcjonowanie w społeczeństwie w ogóle. psycholog ursus powinien być pierwszym przystankiem na drodze do wyleczenia, kiedy stwierdzimy, że z naszym umysłem nie do końca wszystko jest w porządku.

Powinniśmy zauważać drobne kompulsywne zachowania czy pojawiające się zaczątki nałogów i reagować na nie natychmiast, by nie rozwinęły się w coś poważniejszego – tak samo jak w przypadku chorób dotykających nasze ciało. Wizyta u psycholog Ursus jako element diagnostyczny również jest wysoce wskazana, gdyż bardzo często sami możemy nie dostrzegać czającego się za rogiem problemu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu W codziennym zabieganiu
Nick: