Dodany: 2018-07-10 12:38:52
 

Problem natury psychicznej

Problem natury psychicznej tylko z pozoru jest „mniejszy” od problemu zdrowotnego związanego na przykład ze złamaniem kości czy zapaleniem dowolnego narządu.

Nasz umysł jest nam niezbędny do funkcjonowanie –tak jak jesteśmy w stanie funkcjonować bez jednej nerki czy kawałka wątroby, tak stan umysłu lub jego „części” (na przykład odpowiedzialnej za samopoczucie) wpływa na całokształt naszych działań, zachowań i relacji. Jeśli z umysłem coś jest nie tak, będzie cierpiało również nasze ciało. Otoczenie również odczuje wyraźną zmianę w naszym zachowaniu. Gdy zauważymy u siebie objawy choroby, warto zwrócić się do specjalisty, który poprowadzi z nami psychoterapia ursus. W wielu przypadkach wczesne zajęcie się problemem pozwala zniwelować długofalowe skutki, nie daje rozwinąć się chorobie – możemy zatrzymać niszczycielski proces na samym początku.

Psychoterapia Ursus może również posłużyć jako profilaktyka zdrowia psychicznego. Spotkanie z psychoterapeutą na przykład raz w miesiącu pozwoli nam spojrzeć na nasze problemy z innej perspektywy i zniweluje poczucie narastającego momentami napięcia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Problem natury psychicznej
Nick: